O MNIE

Witam Cię serdecznie. Jestem Aleksandra.

Z zawodu lekarka, z powołania trenerka, z zamiłowania artystka. Znajomi i bliscy nazywają mnie “kobietą orkiestrą” i kobietą renesansu.

Wszystko dlatego, że moja działalność zawodowa przypomina sobą potężne, rozłożyste drzewo, od którego odchodzą 3 główne gałęzie: medyczna, edukacyjna i artystyczna. Dzięki tej multidyscyplinarności w jednej osobie daję swoim klientom i otaczającym mnie osobom najwyższą wartość umożliwiając każdej z nich stanie się CUD-em – najlepszą wersją siebie, dzięki harmonii i równowadze 3 elementów jednostki ludzkiej: Ciała, Umysłu i Ducha.

Podobnie jak drzewa, tak i moja działalność nie tylko daje schronienie i odpoczynek, ale też wydaje kolorowe, pięknie pachnące kwiaty i dorodne, soczyste owoce, którymi są opinie od współpracujących ze mną osób oraz ich spektakularne rezultaty.

działalność medyczna (Ciało):

Perfekcyjna Pani Doktor – Leczę z pasją!

Zawód lekarza fascynował mnie i imponował mi od dziecka. Mój pierwszy kontakt z medycyną miał miejsce, gdy jako kilkuletnia dziewczynka byłam wielokrotnie zabierana przez swoich rodziców do szpitala na ostry dyżur. Dzięki ich licznym doświadczeniom praca w ochronie zdrowia od zawsze kojarzyła mi się z najpiękniejszą formą pomocy drugiemu człowiekowi, co spowodowało, że jako kierunek studiów wybrałam właśnie studia medyczne, na które jako finalistka  etapu centralnego (ogólnopolskiego) Olimpiady Biologicznej dla liceów dostałam się poza rekrutacją z kompletem wymaganych punktów. W 2017 roku ukończyłam 6-letnie studia na kierunku lekarskim z wynikiem dobrym i uzyskałam tytuł lekarza, po czym odbyłam ponad 13-miesięczny staż podyplomowy w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym w Białymstoku. W chwili obecnej jestem praktykującym lekarzem rezydentem w trakcie specjalizacji w zakresie chorób wewnętrznych w Oddziale Chorób Wewnętrznych SP ZOZ w Hajnówce.

Dzięki swojemu wykształceniu medycznemu, doświadczeniu w pracy z najtrudniejszymi pacjentami oraz połączeniu punktów widzenia medycyny konwencjonalnej z terapią holistyczną masz pewność, że twoje Ciało trafiło we właściwe ręce.

działalność edukacyjna (Umysł):

Ola znaczy “Wszystko” – Uczę się z pasją!

Od ponad 3 lat wyposażam ludzi w hiperefektywność nauki, pracy i życia jako trenerka efektywności osobistej i zawodowej, która wyspecjalizowała się w podnoszeniu skuteczności ludzkiego myślenia, zwłaszcza w kontekście efektywnej nauki i języków obcych, ucząc jednocześnie języków takich jak angielski, rosyjski, niemiecki, francuski, włoski, hiszpański, a także języków antycznych – łacińskiego, greckiego i cerkiewnosłowiańskiego.

Jestem multiolimpijką i laureatką licznych konkursów i olimpiad przedmiotowych. Moje największe sukcesy edukacyjne to m.in.:

 • I miejsce w Polsce w Turnieju Czytania Tekstów Cerkiewnosłowiańskich
 • III miejsce w Polsce w XLI Olimpiadzie Języka Rosyjskiego
 • tytuł finalisty eliminacji stopnia centralnego (ogólnopolskiego) Olimpiady Biologicznej
 • tytuł Podlaskiego Akademickiego Mistrza Ortografii (I miejsce w województwie)
 • II miejsce w Konkursie Ortograficznym województwa podlaskiego
 • zdanie egzaminu certyfikacyjnego z języka rosyjskiego na poziomie C2 (native speakera) poprzez samodzielną naukę

Za swoje osiągnięcia byłam wielokrotnie wyróżniana i nagradzana, w tym 3 stypendiami edukacyjnymi:

 • im. prof. Simony Kossak,
 • Minister Edukacji Narodowej Katarzyny Hall
 • Prezesa Rady Ministrów Donalda Tuska.

W styczniu 2019 r. częścią swojej historii, wiedzy i doświadczenia podzieliłam się z uczestnikami Roadshow występując na jednej scenie z najlepszym mówcą w Polsce Jakub B. Bączek, na której wygłosiłam swój autorski speech edukacyjny “Od zera do native speakera”.

Poza działalnością edukacyjną jestem i pracuję jako:

 • certyfikowana wykładowczyni międzynarodowej organizacji Brian Tracy International
 • trenerka mentalna, absolwentka Akademii Trenerów Mentalnych Jakuba B. Bączka
 • coach kryzysowy.

Dzięki mojemu wieloletniemu doświadczeniu w pracy z ludzkim umysłem na wielu płaszczyznach, przełamywaniu barier mentalnych i uwalnianiu potencjału inteligencji własnego i moich klientów, twój Umysł może czuć się skuteczny i nieograniczony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *